Haber sitelerinin RSS adresleri

habeRSS sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
katki.png Bu başlığa katkı sağlamakta özgürsünüz. Bunun için "Düzenle" bağlantısını takip etmeniz yeterli. Eğer içeriğe dair sorun ya da düşünceniz varsa "Tartışma" sayfasını düzenleyerek mesajınızı bırakabilirsiniz.
kaynak.png Bu, başka başlıklar için kaynak niteliğinde bir başlıktır. Bu nedenle yapacağınız değişiklikleri, diğer başlıklarda sistematik olarak kullanılabilmesi için "Tartışma" sayfasındaki değişiklikler kısmına girmeniz beklenir.

Bu sayfa Türkçe yayın yapan haber sitelerinin RSS adreslerini içerir. Siteler alfabeye göre sıralanmış, RSS adreslerinin linkleri yanlarında verilmiştir. Burada listelenen haber sitelerini -XML/OPML destekleyen- RSS okuyucu uygulamanızda içe aktarma yapabilmek için içe aktarma dosyasını kullanabilir ve ya deneme aşamasındaki altın RSS adresine göz atabilirsiniz. Böylece haber sitelerinin son dakika haberlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yerel gazetelerin web sitelerine ait RSS adresleri için "Yerel gazeteler", RSS yayını yapmayan web siteleri için de "RSS yayını yapmayan siteler" alt başlığına bakabilirsiniz. Adreslerin sonunda yer alan " pazil-16.png" görseli adresin birleştirilmiş olduğunu, "takvim-16.png" görseli ise adresin tarih hatası içerdiğini gösterir.

Ajanslar[düzenle]

  1. Anadolu Ajansı (AA) - http://www.aa.com.tr/tr/rss/default?cat=guncel

Ulusal gazeteler[düzenle]

Genel[düzenle]

  1. Anayurt Gazetesi - http://www.anayurtgazetesi.com/sondakika.xml
  2. Balkan Günlüğü - http://www.balkangunlugu.com/feed
  3. Cumhuriyet Gazetesi - http://www.cumhuriyet.com.tr/rss/son_dakika.xml
  4. Dünya Gazetesi - https://www.dunya.com/rss
  5. Evrensel Gazetesi - http://www.evrensel.net/rss/haber.xml
  6. Gerçek Gündem - http://www.gercekgundem.com/rss
  7. Hürriyet Gazetesi - http://www.hurriyet.com.tr/rss/anasayfa
  8. İlk Kurşun Gazetesi - http://www.ilk-kursun.com/feed
  9. Milat Gazetesi - http://www.milatgazetesi.com/rss.php
  10. Milliyet Gazetesi - http://www.milliyet.com.tr/rss/rssNew/gundemRss.xml
  11. Önce Vatan Gazetesi - http://www.oncevatan.com.tr/rss.php
  12. Sabah Gazetesi - https://www.sabah.com.tr/rss/anasayfa.xml
  13. Star Gazetesi - http://www.stargazete.com/rss/rss.asp
  14. Takvim Gazetesi - https://www.takvim.com.tr/rss/anasayfa.xml
  15. Türkiye Gazetesi - http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss/rss.xml
  16. Yeni Akit Gazetesi - https://www.yeniakit.com.tr/rss/haber/gundem
  17. Yeni Çağ Gazetesi - http://www.yenicaggazetesi.com.tr/rss
  18. Yeni Mesaj Gazetesi - http://www.yenimesaj.com.tr/rss.php
  19. Yeni Şafak Gazetesi - http://yenisafak.com.tr/Rss
  20. Yurt Gazetesi - http://www.yurtgazetesi.com.tr/rss.php

Tematik[düzenle]

Spor[düzenle]

  1. Amk Spor Gazetesi - http://amkspor.com/feed
  2. Fotomaç - http://www.fotomac.com.tr/rss/anasayfa.xml

Televizyonlar[düzenle]

  1. A Haber Televizyonu - http://www.ahaber.com.tr/rss/AnaSayfa.xml
  2. Bloomberg HT - http://www.bloomberght.com/rss
  3. CNN Türk - http://www.cnnturk.com/feed/rss/news
  4. Euronews - http://feeds.feedburner.com/euronews/tr/home
  5. Haber Türk - http://www.haberturk.com/rss
  6. NTV - https://www.ntv.com.tr/gundem.rss
  7. TGRT Haber - http://www.tgrthaber.com.tr/feed/sondakika/index.rss
  8. TRT Haber - http://www.trt.net.tr/rss/gundem.rss
  9. Ulusal Kanal - http://www.ulusalkanal.com.tr/rss.php

Web siteleri[düzenle]

  1. Acun Magazin - http://www.acunmagazin.com/feeds/posts/default
  2. Açık Gazete - http://www.acikgazete.com/feed
  3. Ajans Haber - http://www.ajanshaber.com/rss
  4. Aktif Haber - http://www.aktifhaber.com/rss
  5. Al Jazeera Turk - http://aljazeera.com.tr/rss.xml
  6. Amerika Bülteni - http://feeds.feedburner.com/amerikabulteni
  7. Ankara Rewiew - http://www.ankarareview.com/feed
  8. Ay Gazete - http://www.aygazete.com/rss/gundem-haberleri
  9. Bas News - http://www.basnews.com/index.php/tr/detail/content/195-basnews-tr?format=feed&type=rss
  10. Başka Haber - http://www.baskahaber.org/feeds/posts/default
  11. BBC Türkçe - http://www.bbc.co.uk/turkce/index.xml
  12. Bianet - http://www.bianet.org/bianet.rss
  13. Canlı Haber - http://www.canlihaber.com/rss/
  14. Dipnot - http://www.dipnot.tv/feed/
  15. Diken - http://www.diken.com.tr/feed/
  16. DW - http://rss.dw.com/rdf/rss-tur-all
  17. En Son Haber - http://www.ensonhaber.com/rss/ensonhaber.xml
  18. Eurovizyon - http://www.eurovizyon.co.uk/rss.php
  19. F5 Haber - http://www.f5haber.com/rss/haberler.xml
  20. Futbol Sayfası - https://www.futbolsayfasi.net/feed
  21. Gazete Duvar - http://www.gazeteduvar.com.tr/feed
  22. Gazete Karınca - http://gazetekarinca.com/feed
  23. Gazate Ne Haber - http://www.gazetenehaber.com/rss/gundem/6
  24. Gazeteci TV - http://www.gazeteci.tv/rss.xml
  25. Gazeteciler.com - http://www.gazeteciler.com/sondakika.rss
  26. Gezi Press - http://www.gezipress.com/rss.xml
  27. Girişim Haber - http://www.girisimhaber.com/rss.xml
  28. Gri Hat - http://grihat.com.tr/rss/
  29. Habere Git - http://www.haberegit.net/feed
  30. Haberdar - http://www.haberdar.com/rss
  31. Haber Asır - http://www.haberasir.com/rss.xml
  32. Haber Ettik - http://www.haberettik.com/rss
  33. Haber Kulesi - http://www.haberkulesi.com/rss.asp
  34. Haber Türk - http://www.haberturk.com/rss
  35. Haber Yudum - http://www.haberyudum.com/rss
  36. Haber Vaktim - http://www.habervaktim.com/sondakika.xml
  37. Haberler.Com - http://rss.haberler.com/rss.asp?kategori=sondakika
  38. Haber Takva - http://www.habertakva.com/rss.php
  39. Haber X - http://www.haberx.com/haberx.rss
  40. Haber7 - http://sondakika.haber7.com/sondakika.rss
  41. Halkın Habercisi - http://www.halkinhabercisi.com/feed
  42. İleri Haber - http://ilerihaber.org/rss.xml
  43. İnadına Haber - http://inadinahaber.org/feed
  44. İnternet Haber - http://www.internethaber.com/rss/last_min.xml
  45. Kampüs Haber - http://www.kampushaber.com/rss.xml
  46. Karşı Gazete - http://www.karsigazete.com.tr/rss.php
  47. Kayseri Olay - http://kayseriolay.com/rss.php
  48. Manşet Haber - http://www.mansethaber.com/rss.xml
  49. Medya Pusula - http://www.medyapusula.com/rss.xml
  50. Medyan Haber - https://seninmedyan.org/feed
  51. Milli Refleks - http://millirefleks.com/rss.xml
  52. Mynet Haber - http://www.mynet.com/haber/rss/son-dakika
  53. National Türk - http://www.nationalturk.com/feed
  54. Nazilli News - http://www.nazillinews.com/feed
  55. Objektif Haber - http://www.objektifhaber.com/sondakika.rss
  56. Oda TV - http://www.odatv.com/rss.php
  57. Pir Haber Ajansı - http://www.pirha.net/feed
  58. Platform 24 - http://platform24.org/rss
  59. Politik Kedi - http://politikkedi.com/feed
  60. Press Haber - http://www.presshaber.com/feed
  61. Press Turk - http://www.pressturk.com/rss.xml
  62. Radikal Gazetesi - http://www.radikal.com.tr/d/rss/RssSD.xml
  63. Rota Haber - http://www.rotahaber.com/rss
  64. Rumico Haber - https://www.rumico.com.tr/feed/
  65. Rûdaw - http://rudaw.net/turkish/rss?type=top
  66. Sansürsüz - http://sansursuz.com/feed
  67. Sendika.Org - http://haberss.org/dosya/rss/sendika.org
  68. Siyasi Haber - http://siyasihaber.org/feed
  69. Sol Haber Portalı - http://haber.sol.org.tr/rss.xml
  70. Son Dakika - http://rss.sondakika.com/rss_standart.asp
  71. Son Sayfa - http://www.sonsayfa.com/rss.xml
  72. Sonsöz Gazetesi - http://sonsoz.com.tr/feed/
  73. Spot Haber - http://www.spothaber.com/rss
  74. Sputnik Türkiye - http://tr.sputniknews.com/export/rss2/archive/index.xml
  75. Süper Kulüp - https://superkulup.com/feed
  76. Taraftar Haber - http://www.taraftarhaber.com/rss.xml
  77. Tevhid-i Gündem - http://www.tevhidigundem.info/rss
  78. Ticari Haber - http://ticarihaber.net/feed
  79. Turizm Ekstra Haber - http://www.turizmekstra.com/rss.xml
  80. Turan Sesi - http://turansesi.com/rss.xml
  81. Türkiye Haber Ajansı - http://www.turkiyehaberajansi.com/rss.xml
  82. Urfanatik Haber - http://www.urfanatik.com/sitemap.xml
  83. Ülke Haber - http://www.ulkehaber.com/rss/sondakika.xml
  84. Vatan Gazetesi - http://www.gazetevatan.com/rss/gundem.xml
  85. Yakın Doğu Haber - http://www.ydh.com.tr/rss.xml
  86. YakınPlan TV - http://www.yakinplan.com/feed
  87. Yeni Dünya - http://yenidunya.org/rss.xml
  88. Yeni İkdam - http://yeniikdam.com/rss.xml
Kısayol: hs